Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Search
uk: Пошук

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: User
uk: Користувач

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Host
uk: Хост

en: Custom
uk: Власний

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Indexing
uk: Індексація

en: No match found
uk: Збігів не знайдено
