Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Host
bg: Хост

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Hostname
bg: Име на хост
