Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Custom
bs: Prilagođen
