Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή
