Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Custom
eo: Propra

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo
