Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Custom
et: Kohandatud

en: Hostname
et: Hosti nimi
