Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Search
fr: Rechercher

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: User
fr: Utilisateur

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Host
fr: Hôte

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Indexing
fr: Indexation
