Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Search
fy: Sykje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: User
fy: Brûker
