Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા
