Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Host
he: שם שרת

en: Custom
he: מותאם

en: Hostname
he: שם שרת
