Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Search
hu: Keresés

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: User
hu: Felhasználó

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Custom
hu: Egyéni

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Indexing
hu: Indexelés

en: Delete index
hu: Index törlése
