Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
