Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು
