Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Hostname
mn: Хостийн нэр
