Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Host
ne: होस्ट

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Hostname
ne: होष्टनाम
