Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Hostname
nn: Tenarnamn
