Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Host
oc: Òste

en: Custom
oc: Personalizat

en: Hostname
oc: Nom d'òste
