Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Custom
pl: Własne

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: API Key
pl: Klucz API

en: Indexing
pl: Indeksowanie
