Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: User
ps: غړی

en: Host
ps: کوربه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Hostname
ps: کوربه نوم
