Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Search
ru: Поиск

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Host
ru: Хост

en: Custom
ru: Собственная

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: API Key
ru: Ключ API

en: Indexing
ru: Индексация
