Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Custom
sk: Vlastná

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: API Key
sk: API Kľúč
