Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Search
ta: தேடல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்
