Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Host
th: โฮสต์

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์
