Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: No match found
vi: Không tìm thấy
