Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: User
ar: المستخدم

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Host
ar: المستضيف

en: Custom
ar: مخصص

en: Hostname
ar: اسم المستضيف
