Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina
