Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: Host
be: Хост

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Hostname
be: Імя хоста

en: API Key
be: Ключ API
