Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Host
ca: Servidor

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador
