Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Search
cy: Chwilio

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Custom
cy: Addasu

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr
