Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Search
de: Suche

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: User
de: Benutzer

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Indexing
de: Indizierung

en: No match found
de: Keine Übereinstimmung gefunden

en: Delete index
de: Index löschen

en: Auth token
de: Authentifizierungstoken
