Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།
