Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Search
es: Buscar

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Host
es: Servidor

en: Custom
es: Personalizado

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: API Key
es: Clave API

en: Indexing
es: Indexando

en: No match found
es: No se encontraron coincidencias
