Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Host
fi: Isäntä

en: Custom
fi: Oma

en: Hostname
fi: Verkkotunnus
