Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Search
hi: खोज

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Host
hi: होस्ट

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम
