Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja
