Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Search
id: Pencarian

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Custom
id: Tersuai

en: Hostname
id: Nama host
