Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Custom
it: Personalizzato

en: Hostname
it: Nome host
