Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Custom
jv: Kostum

en: Hostname
jv: Jeneng Host
