Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Host
ka: ჰოსტი
