Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Host
kk: Хост

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Hostname
kk: Хосттың аты
