Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Host
lv: Serveris

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Indexing
lv: Notiek indeksēšana

en: Delete index
lv: Dzēst indeksu
