Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Host
pt: Servidor

en: Custom
pt: Personalizado

en: Hostname
pt: Nome do servidor
