Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Search
ro: Căutare

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Host
ro: Gazdă

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API
