Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Host
sl: Gostitelj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Hostname
sl: Ime gostitelja
