Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Hostname
sq: Emri i host
