Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Search
tr: Ara

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Host
tr: Sunucu

en: Custom
tr: Özel

en: Hostname
tr: Sunucu adı
