Semantic Search - AI Vectored Search (1.1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: URL
ug: ئادرېس

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى
