Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: User
ur: صارف

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام
