Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: None
ast: Nengún

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Text
ast: Testu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Basic
ast: Básicu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Do not display
ast: Anubrir

en: Logout
ast: Zarrar sesión
