Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: None
az: Yoxdur

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Text
az: Mətn

en: Vertical
az: Şaquli

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Basic
az: Əsas

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
